Sdělení od Anděla Božských mystérií na téma - Co je to duše

10.10.2019

Duše je to, co vy lidé, označujete za vaši nekonečnou a věčnou část. Duše je součást Vás a přitom také samotného Boha. 

Duše je to, co vás charakterizuje, co vás ovládá, co vás "trápí" a co vás vede. Je to neviditelný pomocník vašeho každodenního života. Je to boží jiskra, je to krásná a krystalicky čistá část vás samých. 

Přesto - ani duše není jednoduchá, i ona má několik částí. Atma - to je nejvyšší krásný čistý duch, vaše Vyšší Já, které je lepší část vás samých, a také má kauzální část, tedy schránku všech vašich zkušeností, radostí, bolestí, zmatků, vztahů, souvislostí, prostě všeho, co jste doposud ve všech životech zažili.

Proto poznat svoji duši je důležité, ale také velice těžké! Vždyť má tolik podob! Proto je vhodné čas od času sobě naslouchat, ptát se, co pro sebe mohu udělat? Jak se mohu cítit lépe? Čím si mohu pomoci? Poznat sám sebe je důležité, protože pak objevíme nejen svoje dary, jedinečnost, sny a touhy, ale také úkoly a povinnosti, které jsme si zde naplánovali splnit. 

Cestou k sobě je MEDITACE a všechny nástroje sebepoznání. Nevíte- li co jste, kdo jste, a co od života chcete, odpojili jste se od sebe tak, že si nevíte rady, obraťte se na Nebeského Otce modlitbou, či na nás, anděly lidských osudů a my vás s láskou vrátíme zase zpět.