O mně 


Jsem ta, která mluví s anděly (a miluje valašské kopce :)

Tak by se dala charakterizovat moje maličkost, protože takto mně vnímají ti, kteří mně navštíví.

Nikdy by mně nenapadlo, že jednou s nimi budu hovořit, přestože jsem studovala léčebné techniky, duchovní vědy, božské zákonitosti a také komunikaci s anděly. Andělský seminář mně tenkrát nadchl, protože jsem poprvé procítila jejich přítomnost a energii. Bylo to prostě nádherné!!

Jedno navazovalo na druhé, učila jsem se, léčila jsem, pracovala jsem s anděly, ale teprve nemoc a bezmoc mých nejbližších mi otevřela dveře ke schopnostem, které jsem měla teprve objevit.

Když chcete zachránit své milované, uděláte pro to cokoliv. A protože jsem určité schopnosti měla, stačilo jen ponořit se do práce s energiemi a pracovat s léčivými technikami naplno. A přizvat si k tomu báječné, dokonalé, vždy připravené, láskyplné, moudré průvodce - ANDĚLY.

Díky znalostem a mému maximálnímu nasazení se mi otevřely dveře do světa, který je pro většinu lidí skrytý a přesto tak skutečný. S anděly jsem naučila mluvit své děti i svého muže. Pochopením božích zákonů jsme si všichni upevnili víru v Boha, nebo -li Nebeského Otce, jak mu říkají andělé. Víme, jak žádat anděly o pomoc, jak je prosit, jak s nimi mluvit, jak dostat odpověď, jakou potřebujeme. Víme, jak funguje a k čemu je dobrá modlitba. Víme, jak se setkat se svou duší a zeptat se jí, jak se cítí a co potřebuje...

Je to svět lásky, naděje, důvěry a zázraků. Každé setkání s nimi je jedinečné, a je skvělé, že ho můžeme sdílet mezi sebou.

Bylo by škoda si získané vědomosti, schopnosti a dovednosti nechat pro sebe.

Proto ukazuji těm, kteří mně vyhledají, tuto cestu. Ráda sdílím s lidmi společné zážitky, pocity, energie. Učím své žáky, jak s anděly mluvit, jak je žádat o pomoc, jak je cítit a vnímat. Učím lidi chápat svoji duši a její potřeby a pomáhám jim pochopit svoji úlohu v tomto světě a poznat svůj PLÁN DUŠE.

Mám možnost ptát se andělů na cokoliv ze všech oblastí života. Sami andělé mi dali toto svolení a tak jsou se mnou vždy, u každého klienta, a u každého problému. Pokud mi dá klient svolení, mohu se andělů zeptat na cokoliv, co potřebuje vědět. Na zdraví, práci, peníze, vztahy. Na lásku, na budoucnost. Vždy dostane doporučení, co má udělat, aby se situace vyvinula směrem, který má ve svém plánu duše. Je to pro mě i pro klienta pokaždé silný a emotivní zážitek.

Přijďte, budete vítáni.